Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Thursday | ||||
FT
|
Krasnodar | 0 - 0 | Rostov | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
CSKA Moscow | 0 - 1 | Krasnodar | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Rostov | 3 - 1 | Luch Vladivostok | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Tom Tomsk | 1 - 1 | Luch Vladivostok | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Krasnodar | 3 - 0 | Tosno | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Rostov | 3 - 0 | Rotor Volgograd | View events |
Thursday | ||||
FT
|
CSKA Moscow | 1 - 0 | Akhmat Grozny | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Krasnodar | 3 - 2 | Ryazan | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 3 - 2 | SKA Khabarovsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 3 - 2 | Mordovia Saransk | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Rostov | 3 - 0 | FK Spartak Vladikavkaz | |
Sunday | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 3 - 0 | Salyut Belgorod | |
Sunday | ||||
FT
|
CSKA Moscow | 2 - 0 | Sokol Saratov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak Moscow | 0 - 1 | Tosno | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Tom Tomsk | 2 - 1 | Tyumen | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 0 | Volga | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 4 - 2 | Rubin Kazan | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tosno | 0 - 0 | Ural | |
Wednesday | ||||
FT
|
Orenburg | 0 - 1 | Tom Tomsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Angusht | 0 - 1 | Rostov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Khimik Dzerzhinsk | 1 - 2 | CSKA Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tyumen | 2 - 0 | Zenit | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Shinnik | 0 - 1 | Spartak Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 1 - 0 | Dinamo Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 2 - 2 | Amkar Perm | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Olimp-Dolgoprudny | 1 - 4 | Krasnodar | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 0 - 0 | Lokomotiv Moscow | |
Thursday | ||||
FT
|
Ryazan | 2 - 2 | Kuban Krasnodar | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Neftekhimik | 1 - 4 | Akhmat Grozny | View events |
Thursday | ||||
FT
|
FK Spartak Vladikavkaz | 1 - 0 | Anzhi | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Sokol Saratov | 1 - 1 | Krylya Sovetov | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Dagdizel | 0 - 1 | Angusht | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Tyumen | 1 - 1 | Yenisey | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Spartak Nal'chik | 1 - 2 | FK Spartak Vladikavkaz | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Zenit Izhevsk | 1 - 1 | Mordovia Saransk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Ryazan | 2 - 1 | Torpedo Moskva | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 1 - 2 | Khimik Dzerzhinsk | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Yakutiya | 0 - 3 | SKA Khabarovsk | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Khimki | 1 - 2 | Shinnik | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Irtysh Omsk | 1 - 2 | Luch Vladivostok | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 0 | Sibir | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Ufa | 0 - 1 | Neftekhimik | View events |
Sunday | ||||
FT
|
MITOS | 1 - 3 | Salyut Belgorod | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Armavir | 0 - 1 | Rotor Volgograd | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Tosno | 1 - 0 | Sochi | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Sokol Saratov | 0 - 0 | Arsenal Tula | |
Sunday | ||||
FT
|
Olimp-Dolgoprudny | 1 - 1 | Baltika | View events |
Don’t let the game play you. Stay in control. Gamble responsibly. Help is close at hand.
For free and confidential support call 1800 858 858 or visit gamblinghelponline.org.au