Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Monday | ||||
FT
|
Rabotnički | 0 - 2 | Shkendija | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Turnovo | 0 - 2 | Shkendija | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Shkendija | 2 - 1 | Turnovo | View events | |
Aggr. | Shkendija | 4 - 1 | Turnovo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 1 - 1 | Rabotnički | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Rabotnički | 3 - 0 | Bregalnica Štip | View events | |
Aggr. | Rabotnički | 4 - 1 | Bregalnica Štip |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Rabotnički | 3 - 0 | Sileks | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Sileks | 1 - 2 | Rabotnički | View events | |
Aggr. | Sileks | 1 - 5 | Rabotnički | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Mladost CD | 1 - 1 | Bregalnica Štip | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 4 - 1 | Mladost CD | View events | |
Aggr. | Bregalnica Štip | 5 - 2 | Mladost CD | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Makedonija GjP | 2 - 4 | Turnovo | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Turnovo | 0 - 1 | Makedonija GjP | View events | |
Aggr. | Turnovo | 4 - 3 | Makedonija GjP | ||
Thursday | |||||
FT
|
Shkendija | 3 - 0 | Vardar Skopje | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 1 - 2 | Shkendija | View events | |
Aggr. | Vardar Skopje | 1 - 5 | Shkendija |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Shkendija | 2 - 0 | Metalurg | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Metalurg | 0 - 5 | Shkendija | ||
Aggr. | Metalurg | 0 - 7 | Shkendija | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Makedonija GjP | 3 - 2 | Ljubanci | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Ljubanci | 0 - 0 | Makedonija GjP | ||
Aggr. | Ljubanci | 2 - 3 | Makedonija GjP | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Velazerimi 77 | 2 - 4 | Mladost CD | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Mladost CD | 3 - 3 | Velazerimi 77 | ||
Aggr. | Mladost CD | 7 - 5 | Velazerimi 77 | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Renova | 1 - 2 | Sileks | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sileks | 3 - 1 | Renova | ||
Aggr. | Sileks | 5 - 2 | Renova | ||
Wednesday | |||||
FT
|
KF Gostivari | 0 - 4 | Rabotnički | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rabotnički | 4 - 0 | KF Gostivari | ||
Aggr. | Rabotnički | 8 - 0 | KF Gostivari | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Turnovo | 3 - 1 | Skopje | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Skopje | 2 - 2 | Turnovo | ||
Aggr. | Skopje | 3 - 5 | Turnovo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Bregalnica Štip | 2 - 0 | Shkupi | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Shkupi | 1 - 0 | Bregalnica Štip | ||
Aggr. | Shkupi | 1 - 2 | Bregalnica Štip | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Vardar Skopje | 4 - 1 | Pelister | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Pelister | 0 - 2 | Vardar Skopje | ||
Aggr. | Pelister | 1 - 6 | Vardar Skopje |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Gorno Lisiče | 1 - 2 | Renova | |
Wednesday | ||||
FT
|
Vulkan | 0 - 3 | Makedonija GjP | |
Wednesday | ||||
FT
|
Prevalec | 0 - 4 | Sileks | |
Wednesday | ||||
FT
|
Lirija | 0 - 11 | Turnovo | |
Wednesday | ||||
FT
|
Zajazi | 0 - 4 | Shkendija | |
Wednesday | ||||
FT
|
Belasica | 0 - 2 | Skopje | |
Wednesday | ||||
FT
|
Ljubanci | 1 - 1 | Teteks | |
Wednesday | ||||
FT
|
Pobeda | 1 - 1 | Mladost CD | |
Wednesday | ||||
FT
|
Drita | 0 - 3 | Velazerimi 77 | |
Wednesday | ||||
FT
|
Poeshevo | 0 - 0 | KF Gostivari | |
Wednesday | ||||
FT
|
Kozhuf Gevgelija | 0 - 1 | Vardar Skopje | |
Wednesday | ||||
FT
|
Maleš | 1 - 9 | Metalurg | |
Wednesday | ||||
FT
|
Ljuboten | 1 - 5 | Shkupi | |
Thursday | ||||
FT
|
11 Oktomvri | 0 - 8 | Pelister | |
Thursday | ||||
FT
|
Fortuna Skopje | 0 - 11 | Rabotnički | |
Thursday | ||||
FT
|
Plachkovica | 0 - 2 | Bregalnica Štip |
Don’t let the game play you. Stay in control. Gamble responsibly. Help is close at hand.
For free and confidential support call 1800 858 858 or visit gamblinghelponline.org.au